O našich produktech

O produktech kii-baa® organic

 

homepage_main_banner_kii-baa-min

Vyberte pro své děťátko tu nejlepší péči, vyberte péči kii–baa® organic

 Proto, aby se citlivá a jemná pokožka malého miminka dokázala přizpůsobit novému prostředí a zůstala zdravá, je potřeba jí poskytnout speciální péči. Po narození je totiž tenčí a propustnější, a nedokáže plnit funkci ochranné bariéry tak jako pokožka dospělých.

  

Klíč ke zdraví pokožky se skrývá v mikrobiomu

Mikrobiom je dokonale fungující kožní mikrosvět, který pomáhá chránit pokožku naši i našich nejmenších. Tento mikrosvět se začíná vyvíjet bezprostředně po narození a odvíjí se od něj obranyschopnost miminka. Ochranné prostředí kožního mikrobiomu je však neustále narušováno různými vnějšími vlivy. Pokud není kožní mikrobiom v rovnováze nebo je jinak oslabený, dochází k projevům podráždění, citlivosti, vyrážkám či dermatitidám.

  1 

Dokonalá péče již od narození 

Certifikovaná přírodní kosmetika kii-baa® organic pro miminka a děti jako jediná cíleně pomáhá udržet správnou funkci kožního mikrobiomu a podporovat tak přirozený vývoj a odolnost zdravé dětské pokožky. Můžete ji bez obav používat již od narození vašeho miminka, protože je vyrobena jen ze surovin prvotřídní kvality, dermatologicky testována a je vhodná i pro tu nejcitlivější a nejjemnější pokožku, a to i pro pokožku trpící ekzémy či jinak problematickou. Kosmetika kii-baa® organic je ideálním pomocníkem v péči o vaše nejmenší.

 

 2

 

Vyzkoušejte pečující tělové mléko, jemnou mycí emulzi, extra jemný šampon a řadu nejpoužívanějších ochranných krémů v přírodní verzi nyní navíc i ve výhodném balení 3v1.

3  

Jemně a účinně chrání i pečuje

  • výjimečná přátelskost k mikrobiomu pokožky
  • šetrné a jemné složení, které vytváří na pokožce lehký ochranný film
  • obsahuje jen suroviny prvotřídní kvality
  • unikátní obsah probiotik a prebiotik přispívá k posílení přirozené obranyschopnosti pokožky
  • obsažené pečující bio oleje lisované zastudena a cenné rostlinné výtažky pokožku celého těla účinně chrání, hydratují a vyživují ji do hloubky
  • zcela bez parfemace a alkoholu
  • vyrobeno s ohledem na životní prostředí