O nás

O kii-baa® organic 

 

kii-baa® organic je jemná přírodní kosmetika (nejen) pro děti a miminka již od narození.

kii-baa® organic je kosmetika vytvořená rodiči s láskou pro jejich děti.

Úvodní

 

Kdo je za kii-baa® organic

My, Lukáš a Daniela. Nejsme jen chemici, jsme víc. Jsme starostliví rodiče, kteří chtějí, aby kosmetika pro jejich děti nejen hezky vypadala a krásně voněla, my dbáme na to, aby hlavně fungovala, pomáhala a byla naprosto bezpečná.

Bez kompromisu. Bez zbytečné chemie.

My

 

Jak kii-baa® organic vznikla

Cesta k produktům kii-baa® organic začala, když se nám narodilo naše druhé dítě. V tu dobu nás překvapilo, jak citlivou pokožku může malé miminko mít. Naše malinká holčička totiž měla kůži takovou, že se jí na některých místech na těle loupala doslova až do krve.

Kristy

 

Dlouho jsme hledali kosmetiku, která by byla pro dcerku vhodná a pomáhala. Bohužel jsme žádnou takovou nenašli. Byli jsme zklamaní z toho, jak velké množství škodlivých složek, a naopak malé množství aktivních látek, může běžná dětská kosmetika obsahovat.

Po náročném pátrání, zjišťování a testování, jsme přišli na to, že klíč ke zdravé pokožce se skrývá v rovnováze kožního mikrobiomu. V kii-baa® organic jsme proto vyvinuli jedinečnou přírodní dětskou péči, která pomáhá udržet správnou funkci kožního mikrobiomu a podporovat tak přirozený vývoj a odolnost zdravé dětské pokožky už od narození.

Kristy2

 

O kii-baa® organic kosmetice

Všechny naše produkty obsahují jen suroviny prvotřídní kvality, šetrné jak k lidskému zdraví, tak i životnímu prostředí a jsou vyráběny s důrazem na etickou stránku výroby.

kii-baa® organic je česká značka. V České republice žijeme, vyrábíme i testujeme.

Pečlivě sledujeme a hlídáme původ každé použité složky. Aktivní látky, jako jsou například oleje lisované za studena nebo rostlinné výtažky, vybíráme společně s naším skvělým výzkumným týmem tak, aby měly opravdu prokazatelné účinky na pokožku našich nejmenších.

Složení naší kosmetiky, stejně jako naše výroba, splňují ty nejpřísnější pravidla certifikované přírodní kosmetiky.

A protože myslíme také na ekologii, jsou tuby našich krémů z více než 50% vyrobeny z recyklátu a všechny naše obaly jsou 100% recyklovatelné.

 

Výroba

Labina

 

 

Proč kii-baa

Když jsme vymýšleli název, chtěli jsme něco, co pro nás bude mít hlubší význam a bude odrážet to, jak moc nám na naší kosmetice záleží. Pak nás napadlo spojení, které symbolizuje právě to, co je pro nás skutečně ze všeho nejdůležitější.

Co to tedy znamená? Je to kombinace zkrácených jmen našich dětí. Vlastně na ten název přišly ony samy. Naší dcerce, když byla ještě opravdu malinká říkával syn Kiki. Ona později, když už uměla vyslovit nějaké ty hlásky, začala svého staršího brášku oslovovat Báá. Po drobné úpravě tak vzniklo naše jedinečné kii-baa.

děti

Organic jsme pak přidali, aby bylo hned jasné, že je naše kosmetika přírodní. 

 

Závěr