Lanolin mast čistá

Kód: 001
Přírodní produkt
255 Kč 850 Kč / 100 g
Skladem

První ultra čistý 100% lanolin nejvyšší kvality s certifikátem CPK (Certifikovaná Přírodní Kosmetika). Lanolinová mast obsahuje pouze přírodní lanolin bez konzervačních látek či jiných přísad. Speciální aplikátor zajistí čistotu při používání. Dermatologicky testováno. 

Lanolinová mast pomáhá na suché a popraskané rty, na bolavé bradavky, na rány a oděrky, při péči o citlivou a suchou pokožku, jako ochrana před větrem a mrazem nebo na popraskané paty

 

Objem lanolinové masti je 30g.

 

icon_dermatologicky_testovano    icon_aplikator    icon_premium_care    icon_konzervacni_latky    icon_parfemace 


  • Sleva 5 % při koupi 2 kusů. 
  • Sleva 10 % při koupi 3 kusů.

Detailní informace

Opravdu pomáhá
Opravdu pomáhá
Kii-baa je jediná kosmetika, která cíleně pomáhá udržet správnou funkci kožního mikrobiomu.
Přírodní složení
Přírodní složení
Certifikovaná přírodní kosmetika vyrobená z prvotřídních surovin. Bez zbytečné chemie.
Výhodné ceny
Výhodné ceny
Nakupujete přímo od výrobce, takže máte nejvyšší kvalitu, za nejvýhodnější cenu.
Vyrobeno v ČR
Česká výroba
V České republice žijeme, vyvíjíme i vyrábíme všechny naše produkty.

Detailní popis produktu

Lanolinová mast obsahuje jen ultra čistý stupeň lanolinu farmaceutické kvality EP, díky čemuž je bezpečný pro matku i dítě bez nutnosti odstranit ho před kojením.

 

 

Lanolin

Lanolin je přírodní, organická a obnovitelná vosková látka získávaná z ovčí vlny, která se od starověku používá k lékařským a kosmetickým účelům. Svým složením se velmi blíží lidskému kožnímu tuku a je proto je velice dobře snášen pokožkou. Na pokožce vytváří ochrannou vrstvu, která se snadno se roztírá, vstřebává a umožňuje pokožce dýchat. Nepatří mezi alergeny a je proto vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku miminek. V kii-baa® organic používáme pouze ultra čistý stupeň lanolinu, získaný exkluzivním způsobem rafinace. Protože nám u surovin záleží nejen na čistotě, ale také na procesu jejich získávání, pro spolupráci jsme si vybrali německého dodavatele lanolinu, který splnil naše vysoké požadavky na odbornost, transparentnost dodavatelského řetězce a vysoký standard v oblasti životních podmínek zvířat. Původ vlny je plně vysledovatelný a podílejí se na něm farmáři, kteří respektují zákon o dobrých životních podmínkách zvířat (The Animal Welfare Act, 1999).

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kosmetika
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: